VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5 maja 2024

1. Dzisiejsza przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną, która jest również pierwszą niedzielą miesiąca maja, dlatego na koniec każdej Mszy św. zachęcamy do pozostania na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

2. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Najświętszej.

3. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. Apostołów Filipa i Jakuba,

– w środę św. Stanisława Bp. i M. – głównego patrona Polski.

4. Od piątku 10 maja podczas nabożeństw majowych będziemy modlić się nowenną przygotowującą nas do uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

5. Dziś wolontariusze parafialnego Caritas zbierają do puszek ofiary na pomoc dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za okazane wsparcie.

6. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

4 maja 2024 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5 maja 2024 została wyłączona