V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 17 marca 2024

1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu.

2. W dobrym przeżywaniu Wielkiego Postu pomagają nabożeństwa pasyjne, na   które serdecznie zapraszamy:
Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:30
oraz Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:40.

Okazją do modlitewnego skupienia są również kończące się dzisiaj Rekolekcje Wielkopostne, które prowadzi ks. Arkadiusz KRZIŻOK – Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Wrocławskiej.

Możliwość spowiedzi przed oraz w trakcie Mszy świętych.

3. We wtorek 19 marca będziemy obchodzić uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień imienin Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego – Metropolity Wrocławskiego. Pamiętajmy o czcigodnym Solenizancie w naszych modlitwach.

4. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Palmową którą rozpoczniemy szczególny czas Wielkiego Tygodnia. Na początku każdej Mszy Świętej pobłogosławimy palmy, które przypominają mesjański wjazd Chrystusa do Jerozolimy.

5. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

16 marca 2024 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 17 marca 2024 została wyłączona