III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 3 marca 2024

1. Dzisiaj przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu, która jest również pierwszą niedzielą miesiąca marca, dlatego na koniec Mszy św. zachęcamy do pozostania na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

2. W poniedziałek 4 marca obchodzimy święto św. Kazimierza Królewicza.

3.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca – zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

4. W dobrym przeżywaniu Wielkiego Postu pomagają nabożeństwa pasyjne, na które serdecznie zapraszamy:
Droga Krzyżowa  w każdy piątek o godz. 17:30
oraz Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:40.

Okazją do modlitewnego skupienia będą również Rekolekcje Wielkopostne, na które już teraz serdecznie zapraszamy od 15 do 17 marca.

Nauki rekolekcyjne poprowadzi ks. Arkadiusz KRZIŻOK – Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Wrocławskiej.

5. Dziś wolontariusze parafialnego Caritas zbierają do puszek ofiary na pomoc dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej.

Jednocześnie, w związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi, prosimy osoby samotne, rodziny w trudnej sytuacji materialnej o składanie podań na udzielenie pomoc. Podania można składać w zakrystii, kancelarii lub u członków parafialnego Caritas.

6. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

2 marca 2024 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 3 marca 2024 została wyłączona