II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25 lutego 2024

1. Dzisiaj obchodzimy II niedzielę Wielkiego Postu Ad Gentes Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach św. ofiarami do puszek będzie można wesprzeć działalność misyjną.

2. W dobrym przeżywaniu Wielkiego Postu pomagają nabożeństwa pasyjne, na które serdecznie zapraszamy:
Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:30
oraz Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:40.

Okazją do modlitewnego skupienia będą również Rekolekcje Wielkopostne, na które już teraz serdecznie zapraszamy od 15 do 17 marca.

Nauki rekolekcyjne poprowadzi ks. Arkadiusz KRZIŻOK – Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Wrocławskiej.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

– w pierwszy piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania,

– w pierwszą sobotę po Mszy św. porannej zapraszamy do udziału w nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi. Tego dnia w godzinach porannych udamy się z posługą sakramentalną do chorych z naszej parafii.

4.Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

24 lutego 2024 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25 lutego 2024 została wyłączona