NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 7 stycznia2024

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Narodzenia Pańskiego. Jednak tradycyjnie przedłużamy śpiewanie kolęd oraz bożonarodzeniowy wystrój naszej świątyni do 2 lutego, czyli do Święta Ofiarowania Pańskiego. Na zakończenie każdej Mszy św. zachęcamy do pozostania na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

2. W dniach od 8 do 13 stycznia udamy się z wizytą duszpasterską do wiernych naszej parafii, którzy zadeklarują taką chęć.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej do dnia dzisiejszego w celu ustalenia dogodnego terminu „kolędy”.

3. Dziś wolontariusze parafialnego Caritas zbierają do puszek ofiary na pomoc dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za okazane wsparcie.

4. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

6 stycznia 2024 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 7 stycznia2024 została wyłączona