XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 Listopada 2023

1. Dziś przeżywamy trzydziestą trzecia niedzielę zwykłą w ciągu roku.

2. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. Rafała Kalinowskiego,

– we wtorek Ofiarowanie NMP,

– w środę św. Cecylię,

– w piątek św. męczenników Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy.

3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która zakończy rok liturgiczny i przygotuje nas do wejścia w czas adwentu – radosnego oczekiwania na przyjście Pana.

Tego dnia po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu Bierzmowania w naszej parafii.

4. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia prosimy osoby samotne, rodziny w trudnej sytuacji materialnej o składanie podań na udzielenie pomocy. Podania można składać w zakrystii, kancelarii parafialnej lub u członków parafialnego zespołu Caritas.

5. W piątki 1, 8 i 15 grudnia o godz. 19.00 zapraszamy do naszej Bazyliki na adwentowekoncerty organowe. Wstęp wolny.

6. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

18 listopada 2023 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 Listopada 2023 została wyłączona