menu close menu

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 Września 2023

1. W dniu dzisiejszym o godz. 16.00 w naszej Bazylice odbędzie się nabożeństwo, po którym wyruszy procesja dziękczynno – błagalna z relikwiami św. Stanisława i św. Doroty, której będzie przewodniczył Jego Ekscelencja bp Jacek KICIŃSKI – biskup pomocniczy Archidiecezji Wrocławskiej.

W 26. rocznicę wielkiej powodzi będziemy w duchu wiary i nadziei, dziękować Bożej Opatrzności za uchronienie nas, naszego Miasta od powodzi i prosić za wstawiennictwem Świętych o Boże Błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców. Procesja zakończy się Mszą św. w kościele św. Stanisława, Św. Doroty i św. Wacława.

2. W dniach od 18 do 21 września jako kapelani będziemy uczestniczyć w rekolekcjach kapłańskich. Prosimy o modlitwę w naszej intencji i zapewniamy o duchowej pamięci.

3. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. Stanisława Kostkę,

– w środę św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy,

– w czwartek św. Mateusza Ap. i Ew.,

– w sobotę św. o. Pio z Pietrelciny.

4. W piętek o godz. 19.00 zapraszamy do naszej Bazyliki na koncert organowy. Wstęp wolny.

5. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii świętej oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży, a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w kancelarii parafialnej do końca września.

6. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

16 września 2023 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 Września 2023 została wyłączona

Comments are closed.