menu close menu

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 Września 2023

1. Dzisiaj przeżywamy dwudziestą drugą niedzielę zwykłą.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Z tej okazji zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

3. W piątek 8 września będziemy obchodzić święto Narodzenia NMP. Tego dnia o godz. 19.00 zapraszamy do naszej Bazyliki na koncert organowy w ramach cyklu letnich koncertów organowych „Młodych Mistrzów”.

4. W niedzielę 10 września o godz. 10.00 będzie miała miejsce pierwsza po wakacyjnej przerwie Msza św. dla rodzin z dziećmi, podczas której zostaną poświęcone plecaki i przybory szkolne.

5. W niedzielę 17 września o godz. 16.00w naszej Bazylice odbędzie się nabożeństwo, po którym wyruszy procesja dziękczynno – błagalna z relikwiami św. Stanisława i św. Doroty w 26. rocznicę wielkiej powodzi na Dolnym Śląsku i mieście Wrocławiu.Zakończy się ona Mszą św. w kościele św. Stanisława i św. Doroty. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.

6. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii świętej oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży, a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w kancelarii parafialnej do końca września.

7.Dzisiaj wolontariusza parafialnego oddziału Caritas zbierają ofiary dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za okazane wsparcie.

8. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

2 września 2023 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 Września 2023 została wyłączona

Comments are closed.