V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 7 Maja 2023

1. Dzisiaj przeżywamy piątą niedzielę wielkanocną, która jest również pierwszą niedzielą miesiąca maja, dlatego na koniec każdej Mszy św. zachęcamy do pozostania na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

2. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Najświętszej.

3. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. Stanisława Bp. i M. – głównego patrona Polski,

­­– w sobotę NMP Fatimską.

4. Dziś wolontariusze parafialnego Caritas zbierają do puszek ofiary na pomoc dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za okazane wsparcie.

5. W niedzielę 14 maja w naszej parafii będziemy gościć wolontariuszy Fundacji Dzieło na Misję ze zgromadzenia Matki Bożej Pocieszenia, którzy po każdej Mszy św. będą zbierać ofiary na misję do Etiopii.

6. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

5 maja 2023 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 7 Maja 2023 została wyłączona