IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 19 Marca 2023

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Radości, nazywaną również niedzielą Laetare.

2. W dobrym przeżywaniu Wielkiego Postu pomagają nabożeństwa pasyjne, na które serdecznie zapraszamy:  Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:30 oraz Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:40.

Okazją do modlitewnego skupienia będą również Rekolekcje Wielkopostne, na które serdecznie zapraszamy od 24 do 26 marca.

Nauki rekolekcyjne poprowadzi ks. dr Jacek FRONIEWSKI – kanclerz i moderator Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Wrocławskiej.

Msze św. z nauką rekolekcyjną:

piątek 24 marca o godz. 7:00 i 18:00,

– sobota 25 marca o godz. 8:00 i 18:00 – od tego dnia na stałe zostaje zmieniona godzina sobotnich Mszy św. porannych z godz. 7:00 na godz. 8:00,

niedziela 26 marca godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00.

Możliwość spowiedzi przed oraz w trakcie Mszy świętych.

3. Jutro będziemy przeżywać uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień imienin J. E. Arcybiskupa Józefa Kupnego – Metropolity Wrocławskiego.Polecajmy w naszej modlitwie czcigodnego solenizanta.

4. W sobotę 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która jest zarazem Dniem Świętości Życia. Módlmy się o odwagę obrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci

5. W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi prosimy osoby samotne, rodziny w trudnej sytuacji materialnej o składanie podań na udzielenie pomoc. Podania można składać w zakrystii, kancelarii lub u członków parafialnego Caritas.

6. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

18 marca 2023 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 19 Marca 2023 została wyłączona