II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU „Ad Gentes”- 5 Marca 2023

1. Dzisiaj obchodzimy II niedzielę Wielkiego Postu Ad Gentes Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach św. ofiarami do puszek będzie można wesprzeć działalność misyjną. Dzisiejsza niedziela jest również pierwszą niedzielą miesiąca marca, dlatego na koniec każdej Mszy św. zachęcamy do pozostania na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

2. W dobrym przeżywaniu Wielkiego Postu pomagają nabożeństwa pasyjne, na które serdecznie zapraszamy:  Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:30 oraz Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:40.

Okazją do modlitewnego skupienia będą również Rekolekcje Wielkopostne, na które już teraz serdecznie zapraszamy od 24 do 26 marca. Nauki rekolekcyjne poprowadzi ks. dr Jacek FRONIEWSKI – kanclerz i moderator Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Wrocławskiej.

3. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

4 marca 2023 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU „Ad Gentes”- 5 Marca 2023 została wyłączona