II NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 Stycznia 2023

1. Dzisiaj obchodzimy drugą niedzielę zwykłą.

2. W dniach od 18 do 25 stycznia będziemy przeżywać Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości”. Włączmy się w to dzieło poprzez wspólnotową i osobistą modlitwę.

3. Wsobotę 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a w niedzielę 22 stycznia Dzień Dziadka. Z tej okazji wszystkim Babciom i Dziadkom składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o modlitwie.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 w naszej Bazylice odbędzie się Msza św. z okazji 160. Rocznicy Powstania Styczniowego.

5. W tym tygodniu wspominamy:

– we wtorek św. Antoniego – opata,

– w czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara – biskupa,

– w sobotę św. Agatę – dziewicę i męczennicę.

6. Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej Parafii. Serdecznie dziękujemy za otwartość, wspólną modlitwę oraz miłe spotkanie.

7. Podczas ostatniej kwesty wolontariusze parafialnego Caritas zebrali do puszek ofiary na kwotę 1032 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

8. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

14 stycznia 2023 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania II NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 Stycznia 2023 została wyłączona