menu close menu

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 Września 2022

1. W dniu dzisiejszym o godz. 16.00 w naszej Bazylice odbędzie się nabożeństwo, po którym wyruszy procesja dziękczynno – błagalna z relikwiami św. Stanisława i św. Doroty, której będzie przewodniczył Jego Ekscelencja bp Jacek KICIŃSKI – biskup pomocniczy Archidiecezji Wrocławskiej.

W 25. rocznicę wielkiej powodzi będziemy w duchu wiary i nadziei, dziękować Bożej Opatrzności za uchronienie nas, naszego Miasta od powodzi i prosić za wstawiennictwem Świętych o Boże Błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców. Procesja zakończy się Mszą św. w kościele św. Stanisława, Św. Doroty i św. Wacława.

2. W dniach od 19 do 22 września jako kapelani będziemy uczestniczyć w rekolekcjach kapłańskich. Prosimy o modlitwę w naszej intencji i zapewniamy o duchowej pamięci.

3. W tym tygodniu wspominamy:

– we wtorek św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy,

– w środę św. Mateusza Ap. i Ew.,

– w piątek św. o. Pio z Pietrelciny.

4. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii świętej oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w kancelarii parafialnej do końca września.

5. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

17 września 2022 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 Września 2022 została wyłączona

Comments are closed.