XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 Września 2022

1. Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę września. Na zakończenie każdej Mszy św. zachęcamy do pozostania na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

2. W czwartek 8 września będziemy obchodzić święto Narodzenia NMP.

3. W niedzielę 18 września o godz. 16.00 w naszej Bazylice odbędzie się nabożeństwo, po którym wyruszy procesja dziękczynno – błagalna z relikwiami św. Stanisława i św. Doroty w 25. rocznicę wielkiej powodzi na Dolnym Śląsku i mieście Wrocławiu. Zakończy się ona Mszą św. w kościele św. Stanisława i św. Doroty. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.

4. Zapraszamy na cotygodniowe Msze św. dla rodzin z dziećmi w każdą niedzielę o godz. 10.00.

5. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii świętej oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w kancelarii parafialnej do końca września.

6. W najbliższy piątek o godz. 19.00 zapraszamy do naszej Bazyliki na koncert organowy. Wstęp wolny

7. Dzisiaj wolontariusza parafialnego oddziału Caritas zbierają ofiary dla rodzin
w trudnej sytuacji materialnej
. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za okazane wsparcie.

8. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

3 września 2022 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 Września 2022 została wyłączona