XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 Sierpnia 2022

1. Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę sierpnia. Na zakończenie każdej Mszy św. zachęcamy do pozostania na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

2. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. Dominika – prezbitera,

– we wtorek św. Teresę Benedyktę od Krzyża – dziewicę i męczennicę,

– w środę św. Wawrzyńca – diakona i męczennika,

– w czwartek św. Klarę – dziewicę.

3. W każdy piątek sierpnia o godz. 19.00 zapraszamy do naszej Bazyliki naletnie koncerty organowe. Wstęp wolny. Szczegóły znajdują się na plakacie przy wyjściu z bazyliki.

4. Dzisiaj wolontariusza parafialnego oddziału Caritas zbierają ofiary dla rodzin
w trudnej sytuacji materialnej. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za okazane wsparcie.

5. Decyzją Biskupa Polowego Wojska Polskiego Wiesława LECHOWICZA ks. ppor. Piotr SOKOŁOWSKI z dniem 1 sierpnia został mianowany kapelanem w Ordynariacie Polowym Wojska Polskiego oraz wikariuszem w naszej parafii.

Bardzo serdecznie witamy Księdza w naszej wspólnocie i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz potrzebnych darów do owocnej posługi duszpasterskiej.

6. Wszystkim przebywającym na wakacjach życzymy dobrego wypoczynku oraz bezpiecznego podróżowania.

3 sierpnia 2022 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 Sierpnia 2022 została wyłączona