XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 Lipca 2022

1. Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę lipca. Na zakończenie każdej Mszy św. zapraszamy na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

2. W tym tygodniu wspominamy:

– w środę bł. Marię Teresę Ledóchowską – dziewicę,

– w piątek św. Jana z Dukli – prezbitera.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

4. Dziś wolontariusze parafialnego Caritas zbierają do puszek ofiary na pomoc dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

5. Od 1 lipca w naszej bazylice rozpoczął się cykl letnich koncertów organowych. Koncerty są bezpłatne i odbywają się w każdy piątek lipca i sierpnia o godz. 19.00. Szczegóły znajdują się na plakacie przy wyjściu z bazyliki.

6. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa a wszystkim przebywającym na wakacjach życzymy dobrego wypoczynku oraz bezpiecznego podróżowania.

1 lipca 2022 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 Lipca 2022 została wyłączona