menu close menu

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 Czerwca 2022

1. Dzisiaj obchodzimy trzynastą niedzielę zwykłą.

2. W środę 29 czerwca będziemy przeżywać uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o Ojcu Świętym Franciszku. Wypraszajmy dla Niego dary potrzebne do pełnienia posługi Piotrowej.

3. Do czwartku 30 czerwca codziennie po Mszy św. wieczornej o godz.18.00 w naszej bazylice będziemy celebrować nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, na które serdecznie zapraszamy.

4. W tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. Cyryla Aleksandryjskiego,

– we wtorek św. Ireneusza.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

– w pierwszy piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania,

– w pierwszą sobotę po Mszy św. porannej zapraszamy do udziału w nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi. Tego dnia w godzinach porannych udamy się z posługą sakramentalna do chorych z naszej parafii.

6. Od 1 lipca w naszej bazylice rozpocznie się cykl koncertów organowych. Koncerty będą bezpłatne i będą odbywały się w każdy piątek lipca i sierpnia o godz. 19.00. Szczegóły znajdują się na plakacie przy głównym wyjściu z bazyliki. Serdecznie zapraszamy.

7. Zakończył się rok szkolny i katechetyczne. Wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom, katechetom i wychowawcom życzymy szczęśliwych oraz bezpiecznych wakacji.

24 czerwca 2022 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 Czerwca 2022 została wyłączona

Comments are closed.