menu close menu

NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 11 Czerwca 2022

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Podczas Mszy św. o godz. 10.00 w naszej Bazylice zostanie udzielona I Komunia święta.

2. W czerwcu codziennie po Mszy św. wieczornej o godz.18.00 w naszej bazylice celebrujemy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, na które serdecznie zapraszamy.

3. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. Antoniego z Padwy,

– we wtorek bł. Michała Kozala,

– w piątek św. Brata Alberta Chmielowskiego.

4. W najbliższy czwartek, w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, będziemy oddawać cześć i uwielbienie Jezusowi obecnemu pod postaciami eucharystycznymi. W tym dniu Msze św. będą sprawowane w porządku niedzielnym.

Miejska procesja do czterech ołtarzy wyruszy spod archikatedry wrocławskiej po Mszy św. o godz. 9.00, a zakończy się pod naszą Bazyliką. Po procesji zapraszamy do udziału we Mszy św. o godz. 12.00. 

W związku z uroczystościami Bożego Ciała w czwartek i w piątek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

5. Podczas ostatniej kwesty wolontariusze parafialnego Caritas zebrali do puszek ofiary na kwotę 792 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

6. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

11 czerwca 2022 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 11 Czerwca 2022 została wyłączona

Comments are closed.