menu close menu

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 Września 2021

1. Dzisiaj przeżywamy dwudziestą szóstą niedzielę zwykłą, która jest obchodzona jako Światowy Dzień Migrantów i Uchodźców.

Pamiętajmy w naszych modlitwach o osobach, które z różnych powodów opuściły swoje ojczyzny.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach oraz do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. W sobotę 2 października w godzinach porannych odwiedzimy naszych chorych z posługą sakramentalną.

3. W piątek rozpocznie się nowy rok akademicki. Polecajmy Bogu wszystkich studentów i wykładowców wrocławskich uczelni a zwłaszcza podchorążych oraz kadrę Akademii Wojsk Lądowych, w której kształcą się przyszli oficerowie WP.

4. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowegodz. 17.30.

5. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek Św. Wincentego a Paulo,

– we wtorek Św. Wacława,

– w środę Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,

– w czwartek św. Hieronima,

– w piątek św. Teresę od Dzieciątka Jezus,

– w sobotę świętych Aniołów Stróżów.

6. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii świętej oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej do końca września.

7. Ze względu na stan epidemii przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa, przekazywaniu znaku pokoju przez skinienie głowy oraz zachęcamy do przyjmowania Komunii świętej na rękę.

8. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

25 września 2021 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 Września 2021 została wyłączona

Comments are closed.