menu close menu

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 Września 2021

1. Przeżywamy dzisiaj pierwszą niedzielę września, która z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski jest Dniem Solidarności z Afganistanem. Modlimy się o pokoju w Afganistanie oraz w intencji Afgańczyków.

Po Mszy św. ofiarami do puszek można okazać materialne wsparcie na rzecz poszkodowanych w tym konflikcie. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za okazaną pomoc.

2. W środę 8 września będziemy obchodzić święto Narodzenia NMP.

3. W przyszłą niedzielę 12 września w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie odbędzie się uroczystość beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia oraz Matki Elżbiety Czackiej, niewidomej założycielki Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża i Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach.

Zachęcamy do duchowego uczestniczenia w tym wydarzeniu poprzez środki masowego przekazu.

4. Zapraszamy na cotygodniowe Msze św. dla rodzin z dziećmi w każdą niedzielę o godz. 10.00.

5. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii świętej oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej do końca września.

6. Ze względu na stan epidemii przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa, przekazywaniu znaku pokoju przez skinienie głowy oraz zachęcamy do przyjmowania Komunii świętej na rękę.

7. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

4 września 2021 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 Września 2021 została wyłączona

Comments are closed.