menu close menu

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 Sierpnia 2021

1. Dziś przeżywamy dwudziestą drugą niedzielę zwykłą w ciągu roku.

2. W środę 1 września będziemy obchodzić 82. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Tego dnia w sposób szczególny pamiętajmy o wszystkich, którzy oddali swoje życie w obronie wolności i niepodległości naszej Ojczyzny oraz prośmy Boga o pokój dla całego świata.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach oraz zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. W sobotę 4 września w godzinach porannych udamy się z posługą sakramentalna do chorych z naszej parafii.

4. W niedzielę 5 września o godz. 10:00 będzie miała miejsce pierwsza po wakacyjnej przerwie Msza św. dla rodzin z dziećmi, na którą już teraz serdecznie zapraszamy.

5. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii świętej oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej do końca września.

6. W tym tygodniu wspominamy:

– w środę bł. Bronisławę,

– w piątek św. Grzegorza Wielkiego

7. Ze względu na stan epidemii przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa, przekazywaniu znaku pokoju przez skinienie głowy oraz zachęcamy do przyjmowania Komunii świętej na rękę.

8. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

28 sierpnia 2021 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 Sierpnia 2021 została wyłączona

Comments are closed.