XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 1 sierpnia 2021

1. Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę sierpnia. Na zakończenie każdej Mszy św. zachęcamy do pozostania na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

2. W dniu dzisiejszym przypada 77. Rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o bohaterach, którzy walczyli w obronie naszej Ojczyzny. Msza św. w intencji poległych powstańców odbędzie się w naszej Bazylice dzisiaj o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę będziemy wspominać św. Jana Marię Vianneya, natomiast w piątek będziemy obchodzić święto Przemienienia Pańskiego.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach oraz zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. W sobotę 7 sierpnia w godzinach porannych udamy się z posługą sakramentalna do chorych z naszej parafii.

5. Dzisiaj wolontariusza parafialnego oddziału Caritas zbierają ofiary dla rodzin
w trudnej sytuacji materialnej. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za okazane wsparcie.

5. Wszystkim przebywającym na wakacjach życzymy dobrego wypoczynku oraz bezpiecznego podróżowania.

31 lipca 2021 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 1 sierpnia 2021 została wyłączona