XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 Lipca 2021

1. Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę lipca. Na zakończenie każdej Mszy św. zapraszamy na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

2. W tym tygodniu wspominamy:

– we wtorek bł. Marię Teresę Ledóchowską – dziewicę,

– w czwartek św. Jana z Dukli – prezbitera.

3. Dziś wolontariusze parafialnego Caritas zbierają do puszek ofiary na pomoc dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za okazane wsparcie.

4. Ze względu na stan epidemii przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa, przekazywaniu znaku pokoju przez skinienie głowy oraz zachęcamy do przyjmowania Komunii świętej na rękę.

5. Wszystkim przebywającym na wakacjach życzymy dobrego wypoczynku oraz bezpiecznego podróżowania.

2 lipca 2021 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 Lipca 2021 została wyłączona