XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 Czerwca 2021

1.Dzisiaj obchodzimy XIII niedzielę zwykłą w ciągu roku.

2. We wtorek 29 czerwca będziemy przeżywać uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o Ojcu Świętym Franciszku. Wypraszajmy dla Niego dary potrzebne do pełnienia posługi Piotrowej.

3. Do środy30 czerwca codziennie po Mszy św. wieczornej o godz.18.00 w naszym kościele będziemy celebrować nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy.

4. W sobotę3 lipca będziemy obchodzić święto św. Tomasza Apostoła.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwach oraz zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. W sobotę 3 lipca w godzinach porannych udamy się z posługą sakramentalna do chorych z naszej parafii.

6. Zakończył się rok szkolny i katechetyczne. Wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom, katechetom i wychowawcom życzymy szczęśliwych oraz bezpiecznych wakacji.

25 czerwca 2021 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 Czerwca 2021 została wyłączona