menu close menu

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 Czerwca 2021

1. Dzisiaj obchodzimy dwunastą niedzielę zwykłą w ciągu roku.

2. W środę 23 czerwca przypada  Dzień Ojca. Módlmy się za wszystkich ojców – dla żyjących prośmy o obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wypraszajmy wieczny pokój w królestwie Bożym.

3. W czerwcu codziennie po Mszy św. wieczornej o godz.18.00 w naszym kościele celebrujemy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek24 czerwca będziemy obchodzić uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Mszę św. w intencji mieszkańców Wrocławia w dniu patrona miasta będzie sprawował Metropolita Wrocławski Abp Józef Kupny w Archikatedrze Wrocławskiej o godz. 18.30.

5. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

6. Ze względu na stan epidemii przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa, przekazywaniu znaku pokoju przez skinienie głowy oraz zachęcamy do przyjmowania Komunii świętej na rękę.

18 czerwca 2021 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 Czerwca 2021 została wyłączona

Comments are closed.