XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 Czerwca 2021

1. Dziś obchodzimy wspomnienie św. Antoniego Padewskiego – patrona osób i rzeczy zagubionych. Na koniec Mszy św. podczas adoracji Jezusa Eucharystycznego będziemy modlili się przez wstawiennictwo tego świętego.

2. W czerwcu codziennie po Mszy św. wieczornej o godz.18.00 w naszym kościele celebrujemy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

3. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. Michała Kozala – biskupa i męczennika,

– w czwartek św. Brata Alberta Chmielowskiego – zakonnika

4. Podczas ostatniej kwesty wolontariusze parafialnego Caritas zebrali do puszek ofiary na kwotę 550 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

5. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

6. Ze względu na stan epidemii przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa, przekazywaniu znaku pokoju przez skinienie głowy oraz zachęcamy do przyjmowania Komunii świętej na rękę.

12 czerwca 2021 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 Czerwca 2021 została wyłączona