VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 9 Maja 2021

1. Dzisiejsza przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną.

2. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Najświętszej.

3. W czwartek 13 maja będziemy obchodzić wspomnienie NMP Fatimskiej a w piątek 14 maja święto św. Macieja Apostoła.

4. Ze względu na utrzymujący się stan epidemii przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa, przekazywaniu znaku pokoju przez skinienie głowy oraz zachęcamy do przyjmowania Komunii świętej na rękę. Jednocześnie informujemy, że według nowych państwowych rozporządzeń dotyczących limitu osób uczestniczących w nabożeństwach (1 osoba na 15 m2) we Mszach św. w naszej Bazylice może uczestniczyć 130 osób z zachowaniem odpowiedniej odległości między sobą (w ławce może być maksymalnie do 3 osób-nie dotyczy osób zamieszkujących to samo gospodarstwo domowe).

5. Dziś wolontariusze parafialnego Caritas zbierają do puszek ofiary na pomoc dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za okazane wsparcie.

6. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

8 maja 2021 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 9 Maja 2021 została wyłączona