XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 Października 2020

1. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii św. oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

2. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30.

3. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. Faustynę Kowalską,

­– w środę NMP Różańcową,

– w piątek bł. Wincentego Kadłubka.

4.Tak jak usłyszeliśmy w liście pasterskim w przyszłą niedzielę w całym kraju będziemy obchodzić XX Dzień Papieski pod hasłem: Totus Tuus.

5. W związku zutrzymywaniem się stanu epidemii przypominamy, co następuje:

– nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa w kościołach, który nie dotyczy jedynie celebransów i służby liturgicznej,

– znak pokoju przekazujemy przez skinienie głowy,

– zachęcamy do przyjmowania Komunii świętej na rękę.

6. Dzisiaj woluntariusze Parafialnego „Caritas” zbierają do puszek ofiary na „świętopietrze”, czyli na dzieła charytatywne Stolicy Apostolskiej oraz na wsparcie dla biednych rodzin naszej Parafii. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za okazaną pomoc.

7. W naszej bazylice nadal prowadzone są prace remontowe. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Jednocześnie dziękujemy za Państwa ofiarność, dzięki której możemy upiększać naszą świątynię.

8. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia oraz wszystkim uczniom życzymy, aby Pan Jezus obdarzył ich swoją łaską.

2 października 2020 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 Października 2020 została wyłączona