XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 Września 2020

1. Dzisiaj przeżywamy dwudziesta szóstą niedzielę zwykłą. Podczas Mszy św. o godz. 10.00 będzie miała miejsce Rocznica I Komunii świętej a podczas Mszy św. o godz. 13.00 I Komunia święta.

2. W czwartek rozpocznie się nowy rok akademicki. Polecajmy Bogu wszystkich studentów i wykładowców wrocławskich uczelni a zwłaszcza podchorążych oraz kadrę Akademii Wojsk Lądowych, w której kształcą się przyszli oficerowie WP.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach oraz do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. W sobotę 3 października w godzinach porannych odwiedzimy naszych chorych z posługą sakramentalną.

4. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30.

5. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii św. oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej od 1 października.

6. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

– w środę św. Hieronima,

– w czwartek św. Teresę od Dzieciątka Jezus,

– w piątek świętych Aniołów Stróżów,

7. W naszej bazylice prowadzone są prace remontowe polegające m.in. na malowaniu ścian i sklepienia nawy głównej. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Jednocześnie dziękujemy za Waszą ofiarność, dzięki której możemy upiększać naszą świątynię.

8. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy, aby Pan Jezus obdarzył ich swoją łaską.

26 września 2020 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 Września 2020 została wyłączona