menu close menu

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 Września 2020

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna X Tydzień Wychowania pod hasłem „Budujmy więzi”. Módlmy się za wszystkich rodziców, wychowawców i nauczycieli, aby swoim przykładem dawali przykład dobrego życia.

2. W poniedziałek 14 września będziemy przeżywać święto Podwyższenia Krzyża świętego. Zachęcamy, aby w tym dniu uczcić krzyż, znak męki i zwycięstwa Chrystusa.

3. W tym tygodniu wspominamy:

– we wtorek NMP Bolesną,

– w piątek św. Stanisława Kostkę – patrona dzieci i młodzieży.

4. W przyszłą niedzielę 20 września o godz. 16.00 w naszej Bazylice odbędzie się nabożeństwo, po którym wyruszy procesja dziękczynno – błagalna z relikwiami św. Stanisława i św. Doroty w 23. rocznicę wielkiej powodzi na Dolnym Śląsku i mieście Wrocławiu. Zakończy się ona Mszą św. w kościele św. Stanisława i św. Doroty. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.

5. Zapraszamy na cotygodniowe Msze św. dla rodzin z dziećmi z kazaniem dialogowanym w każdą niedzielę o godzinie 10.00.

6. W naszej bazylice prowadzone są prace remontowe polegające m.in. na malowaniu ścian i sklepienia nawy głównej. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Jednocześnie dziękujemy za Waszą ofiarność, dzięki której możemy upiększać naszą świątynię.

7. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy, aby Pan Jezus obdarzył ich swoją łaską.

12 września 2020 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 Września 2020 została wyłączona

Comments are closed.