XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 Września 2020

1. Przeżywamy XXIII Niedzielę zwykłą. Jest to pierwsza niedziela miesiąca. Z tej racji po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Zapraszamy na cotygodniowe Msze św. dla rodzin z dziećmi z kazaniem dialogowanym w każdą niedzielę o godzinie 10.00.

3. W związku z utrzymywaniem się stanu epidemii przypominamy, co następuje:

– nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa w kościołach, który nie dotyczy jedynie celebransów i służby liturgicznej,

– znak pokoju przekazujemy przez skinienie głowy,

– zachęcamy do przyjmowania Komunii świętej na rękę.

4. Dzisiaj woluntariusze Parafialnego „Caritas” zbierają do puszek ofiary dla biednych rodzin naszej Parafii. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za okazaną pomoc.

5. W tym tygodniu wspominamy:

– we wtorek Narodzenie NMP,

– w sobotę Najświętsze Imię Maryi.

6. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia oraz wszystkim uczniom życzymy, aby Pan Jezus obdarzył ich swoją łaską.

4 września 2020 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 Września 2020 została wyłączona