XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 Czerwca 2020

1. Dzisiaj obchodzimy XII niedzielę zwykłą w ciągu roku.

2. We wtorek 23 czerwca przypada  Dzień Ojca. Módlmy się za wszystkich ojców – dla żyjących prośmy o obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wypraszajmy wieczny pokój w królestwie Bożym.

3. W czerwcu codziennie po Mszy św. wieczornej o godz.18.00 w naszym kościele celebrujemy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy.

4. W środę 24 czerwca będziemy obchodzić uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Mszę św. w intencji mieszkańców Wrocławia w dniu patrona miasta będzie sprawował Metropolita Wrocławski Abp Józef Kupny w Archikatedrze Wrocławskiej o godz. 18.30.

20 czerwca 2020 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 Czerwca 2020 została wyłączona