II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 8 Marca 2020

1. Dzisiaj obchodzimy II niedzielę Wielkiego PostuAd gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach św. ofiarami do puszek będzie można wesprzeć działalność misyjną.

2. W owocnym przeżywaniu tego wielkopostnego czasu nawrócenia pomagają nabożeństwa pasyjne, na które serdecznie zapraszamy: Droga Krzyżowaw każdy piątek o godz. 17:30 oraz Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:40. Okazją do modlitewnego skupienia będą również Rekolekcje Wielkopostne, na  które już teraz serdecznie zapraszamy od 29 do 31 marca. Nauki rekolekcyjne poprowadzi ks. Michał MRACZEK.

3. W piątek 13 marca przypada 7. rocznica wyboru papieża Franciszka. Otoczmy w tym dniu Ojca Świętego i wszystkie jego dzieła naszymi modlitwami.

4. Podczas ostatniej kwesty wolontariusze parafialnego Caritas zebrali do puszek ofiary na kwotę 756 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7 marca 2020 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 8 Marca 2020 została wyłączona