KONKURS RÓŻAŃCOWY

W niedzielę 27 października w Bazylice Garnizonowej pw. św. Elżbiety we Wrocławiu podczas Mszy św. dla rodzin z dziećmi została rozstrzygnięta kolejna edycja konkursu na najpiękniejszy różaniec. Jedyną obowiązującą zasadą była zasada ręcznie przygotowanego różańca. Niektóre dzieci przygotowały swoje arcydzieła samodzielnie, inne z pomocą rodziców, a inne we współpracy z rodzeństwem lub kolegami. Wszystkie różańce były piękne, wzbudzające wielkie zainteresowanie wśród uczestników niedzielnej Eucharystii. Dlatego też, każde dziecko otrzymało nagrodę. Jednak, jak to być musi w tego typu współzawodnictwie, dzięki intensywnym obradom jury, na którego czele stanął ks. por. Błażej Woszczek,  zostało wybranych trzech zwycięzców, którzy zajęli upragnione miejsca na podium i otrzymali szczególne nagrody.

Warto dodać, iż rozstrzygnięcie konkursu poprzedził wielki test wiedzy różańcowej prowadzony przez ks. kpt. Maksymiliana Jezierskiego, w którym dzieci mogły wykazać się wiedzą na temat tej szczególnej modlitwy.

27 października 2019 | Aktualności | Możliwość komentowania KONKURS RÓŻAŃCOWY została wyłączona