menu close menu

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – Święto Ofiarowania Pańskiego – 2 Lutego 2020

1. Dzisiaj przeżywamy święto Ofiarowania Pańskiego, dawniej nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękujemy Panu Bogu za powołania do życia zakonnego w Kościele, za siostry i braci zakonnych i inne osoby konsekrowane.

2. Informujemy, że od dzisiejszej niedzieli zmieniają się godziny urzędowania kancelarii parafialnej. Będzie ona czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 12.00 oraz od środy do piątku w godz. 16.30 – 17.30.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach oraz zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

4. W przyszłą niedzielę 9 lutego po Mszy św. o godz. 10.00 w bibliotece nad zakrystią odbędzie się zebranie Parafialnego Zespołu Caritas. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków oraz osoby chętne do włączenia się w działalność tego zespołu.

5. Dziś wolontariusze parafialnego Caritas zbierają do puszek ofiary na pomoc dla rodzin w trudnych warunkach materialnych. Bóg zapłać za złożone ofiary.

6. W związku z tym, że dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca na koniec Mszy św. zachęcamy do pozostania na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

1 lutego 2020 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania IV NIEDZIELA ZWYKŁA – Święto Ofiarowania Pańskiego – 2 Lutego 2020 została wyłączona

Comments are closed.