II NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 Stycznia 2020

1. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prośmy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.

2. W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Wszystkim, którzy nas przyjęli, dziękujemy za otwartość, wspólną modlitwę oraz miłą atmosferę.

3. We wtorek obchodzimy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Z tej okazji wszystkim Babciom i Dziadkom składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o modlitwie.

4. W sobotę 25 stycznia w Akademii Wojsk Lądowych odbędzie się kurs przedmałżeński dla par. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej do 21 stycznia.

5. W przyszłą niedzielę 26 stycznia o godz. 12.00 w naszej Bazylice odbędzie się Msza św. z okazji 157. Rocznicy Powstania Styczniowego, a po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 będzie miał miejsce koncert kolęd w wykonaniu chóru Cantiamo Tutto. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach.

18 stycznia 2020 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania II NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 Stycznia 2020 została wyłączona