NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 12 Stycznia 2020

1. Wspominany w dzisiejszej liturgii chrzest Pana Jezusa w Jordanie kończy okres Narodzenia Pańskiego. Jednak tradycyjnie przedłużamy śpiewanie kolęd oraz bożonarodzeniowy wystrój naszej świątyni do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego.

2. W poniedziałek 13 stycznia odwiedzinami u Parafian przy ul. Szewskiej zakończymy w naszej parafii wizytę duszpasterską. Osoby, które z różnych względów nie mogły przyjąć wizyty duszpasterskiej w wyznaczonym terminie mogą zapisać się na inny dogodny termin w dniu dzisiejszym w zakrystii.

3. W najbliższą sobotę 18 stycznia rozpoczniemy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Włączmy się w to dzieło poprzez wspólnotową i osobistą modlitwę.

4. W przyszłą niedzielę 19 stycznia po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się wspólne rodzinne kolędowanie prowadzone przez naszą Scholę Dziecięcą, na które już teraz serdecznie zapraszamy. Bezpośrednio po koncercie będzie miało miejsce spotkanie przygotowujące do I Komunii świętej.

5. W sobotę 25 stycznia w Akademii Wojsk Lądowych odbędzie się kurs przedmałżeński dla par. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej do 21 stycznia.

6. Podczas ostatniej kwesty zebrano do puszek ofiary – kwotę 766 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

10 stycznia 2020 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 12 Stycznia 2020 została wyłączona