menu close menu

IV NIEDZIELA ADWENTU – 22 Grudnia 2019

1. We wtorek przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Rano o godz. 7:00 zapraszamy na ostatnią Mszę św. roratnią. W związku z tym, że wieczorem tradycyjnie zasiądziemy do wigilijnego stołu, tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 18:00.

2. Kupując świecę Caritas można jeszcze wesprzeć akcję dla dzieci z biednych rodzin „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Zachęcamy również do nabycia poświęconych opłatków, które wraz ze świecami są dostępne przy wyjściu z Bazyliki oraz w zakrystii.

3. Liturgiczne obchody pamiątki narodzenie Chrystusa rozpoczniemy od Pasterki, czyli Mszy św. z 24 na 25 grudnia o północy, na którą bardzo serdecznie zapraszamy.

4. W środę, w uroczystość Bożego Narodzenia, i w czwartek, w święto św. Szczepana, obowiązuje niedzielny porządek Mszy Świętych.

5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić święto Świętej Rodziny, zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszych rodzin.

6. Dziękujemy wszystkim, którzy w czasie adwentu swoimi ofiarami oraz przyniesionymi artykułami spożywczymi przyczynili się do wsparcia potrzebujących i biednych z naszej parafii.

21 grudnia 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania IV NIEDZIELA ADWENTU – 22 Grudnia 2019 została wyłączona

Comments are closed.