XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 Listopada 2019

1. Dzisiaj przeżywam Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.  Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich, którzy w dzisiejszych czasach umierają za wiarę.

2. Jutro obchodzimy 101. Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Pamiętajmy w modlitwach o tych, którzy oddali swoje życie w Jej obronie oraz módlmy się za wszystkich rządzących i obywateli, aby odpowiedzialnie korzystali z daru niepodległości. W sposób szczególny zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą w intencji Ojczyzny o godz. 10.00, której będzie przewodniczył J.E. bp Jacek KICIŃSKI – Biskup Pomocniczy Archidiecezji Wrocławskiej.

3. Przez cały listopad o godz. 17.30 odprawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia modląc się za zmarłych wypisanych na kartkach wspominkowych. Za zmarłych modlimy się również przez cały rok przed niedzielną Mszą św. o godz. 12.00, a także w pierwszy piątek miesiąca o godz. 18.00 sprawując za nich ofiarę Mszy św.

4. Jak co roku w listopadzie przypada wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej patronki naszej parafii. Uroczystości odpustowe, którym będzie przewodniczył bp Józef GUZDEK – Biskup Polowy WP, odbędą się w przyszłą sobotę 16 listopada o godz. 18.00. Już dziś serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i świętowania.

5. Podczas ostatniej kwesty zebrano do puszek kwotę 873 zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

8 listopada 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 Listopada 2019 została wyłączona