menu close menu

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 Listopada 2019

1. Przez cały listopad o godz. 17.30 odprawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia modląc się za zmarłych wypisanych na kartkach wspominkowych. Za zmarłych modlimy się również przez cały rok przed niedzielną Mszą św. o godz. 12.00, a także w pierwszy piątek miesiąca o godz. 18.00 sprawując za nich ofiarę Mszy świętej.

2. Do 8 listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować dar odpustu zupełnego za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji, spełniwszy pozostałe zwykłe warunki odpustu, to znaczy: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św., odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego, wyzbycie się przywiązania do grzechu, nawet lekkiego.

3. W poniedziałek 11 listopada przypada narodowe Święto Niepodległości w 101. rocznicę jej odzyskania.W sposób szczególny zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą w intencji Ojczyzny o godz. 10.00, której będzie przewodniczył J.E. bp Jacek KICIŃSKI – Biskup Pomocniczy Archidiecezji Wrocławskiej.

4. Jak co roku w listopadzie przypada wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej patronki naszej parafii. Uroczystości odpustowe, którym będzie przewodniczył bp Józef GUZDEK – Biskup Polowy WP, odbędą się w sobotę 16 listopada o godz. 18.00. Już dziś serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i świętowania.

5. Tradycyjnie dziś wolontariusze Caritas zbierają do puszek ofiary dla biednych rodzin z naszej parafii. Bóg zapłać za ofiarę.

2 listopada 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 Listopada 2019 została wyłączona

Comments are closed.