XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 Października 2019

1. W przyszłą niedzielę w całym kraju będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski pod hasłem: Wstańcie, chodźmy. To wspaniała okazja, aby zagłębić się w nauczanie św. Jana Pawła II oraz zaangażować się w budowę żywego pomnika naszego wielkiego Rodaka wspierając ofiarami do puszek zdolną, lecz ubogą młodzież z naszego kraju.

2. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17:30.

3. Tradycyjnie w pierwszą niedzielę miesiąca wolontariusze Caritas zbierają do puszek ofiary na pomoc dla biednych rodzin z naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. Informujemy, że spotkanie organizacyjne do I Komunii odbędzie się w  niedzielę 13 października po Mszy św. o godz. 10:00, natomiast spotkanie organizacyjne do Bierzmowania będzie miało miejsce w niedzielę 20 października również po Mszy św. o godz. 10:00.

5. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek Najświętszą Maryję Pannę Różańcową,

– w środę bł. Wincentego Kadłubka,

– w piątek św. Jana XXIII,

– w sobotę bł. Jana Beyzyma.

4 października 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 Października 2019 została wyłączona