menu close menu

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 Września 2019

1. Październik, to miesiąc modlitwy różańcowej.Dlatego zapraszamy do udziału w codziennym nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy celebrowali o godz. 17.30.

2. W środę rozpoczyna się nowy rok akademicki.Polecajmy Bogu wszystkich studentów i wykładowców wrocławskich uczelni a zwłaszcza podchorążych oraz kadrę Akademii Wojsk Lądowych, w której kształcą się przyszli oficerowie WP.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach oraz do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

4. W tym miesiącu wyjątkowo w piątek 4 października w godzinach porannych odwiedzimy naszych chorych z posługą sakramentalną.

5. Zapraszamy na cotygodniowe Msze św. dla rodzin z dziećmi z kazaniem dialogowanym w każdą niedzielę o godz. 10.00.

6. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii św. oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

7. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. Hieronima,

– we wtorek św. Teresę od Dzieciątka Jezus,

– w środę świętych Aniołów Stróżów,

– w piątek św. Franciszka z Asyżu,

– w sobotę św. Faustynę Kowalską.

27 września 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 Września 2019 została wyłączona

Comments are closed.