XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 Września 2019

1. W dniu dzisiejszym o godz. 16.00 w naszej Bazylice odbędzie się nabożeństwo, po którym wyruszy procesja dziękczynno-błagalna z relikwiami św. Stanisława i św. Doroty. W 22 rocznicę wielkiej powodzi będziemy w duchu wiary i nadziei, dziękować Bożej Opatrzności za uchronienie nas, naszego Miasta od powodzi i prosić za wstawiennictwem Świętych o Boże Błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców. Procesja zakończy się Mszą św. w kościele św. Stanisława i Św. Doroty.

2. Zapraszamy na cotygodniowe Msze św. dla rodzin z dziećmi z kazaniem dialogowanym w każdą niedzielę o godz. 10.00.

3. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii św. oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

4. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. o. Pio z Pietrelciny,

– w środę bł. Władysława z Gielniowa,

– w piątek św. Wincentego a Paulo,

– w sobotę św. Wacława.

5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić się w intencji Polskiego Państwa Podziemnego w 80. rocznicę jego powstania.

21 września 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 Września 2019 została wyłączona