menu close menu

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 1 Września 2019

1. Dzisiaj wspominamy 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Módlmy się w sposób o pokój na świecie oraz za wszystkie ofiary wojny.

2. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Prośmy dobrego Boga o potrzebne łaski dla uczniów, nauczycieli, katechetów, rodziców i wszystkich zatroskanych o wychowanie oraz wykształcenie młodego pokolenia.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W sobotę 7 września w godzinach porannych kapłan odwiedzi naszych chorych z posługą sakramentalną.

5. W niedzielę 8 września o godz. 10:00 będzie miała miejsce pierwsza po wakacyjnej przerwie Msza św. dla rodzin z dziećmi z kazaniem dialogowanym, podczas której zostaną poświęcone przybory szkolne. Już teraz serdecznie zapraszamy.

6. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii św. oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej do końca września.

7. Dzisiaj woluntariusze Parafialnego „Caritas” zbierają do puszek ofiary dla biednych rodzin naszej Parafii.

8. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia oraz wszystkim uczniom życzymy, aby Pan Jezus obdarzył ich swoją łaską.

29 sierpnia 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 1 Września 2019 została wyłączona

Comments are closed.