menu close menu

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 Sierpnia 2019

1. Dzisiaj przeżywamy dwudziestą pierwszą niedzielę zwykłą w ciągu roku.

2. Jutrzejsza Uroczystość Matki Bożej Jasnogórskiej, skłania nasze serca ku jeszcze większemu zawierzeniu Jej naszych losów. Wsłuchani w słowa Maryi: uczyńcie wszystko, co wam mówi mój Syn, starajmy się wiernie wypełnić Jej wskazania.

3. W niedzielę 1 września będziemy wspominać 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Podczas Mszy św. o godz. 10:00 pod przewodnictwem księdza arcybiskupa metropolity wrocławskiego Józefa KUPNEGO w sposób szczególny będziemy modlić o pokój na świecie oraz za wszystkie ofiary wojny.

4. W niedzielę 8 września o godz. 10:00 będzie miała miejsce pierwsza po wakacyjnej przerwie Msza św. dla rodzin z dziećmi z kazaniem dialogowanym, podczas której zostaną poświęcone przybory szkolne. Już teraz serdecznie zapraszamy.

5. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii św. oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej do końca września.

23 sierpnia 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 Sierpnia 2019 została wyłączona

Comments are closed.