XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 Sierpnia 2019

1. Dzisiaj przeżywamy I niedzielę sierpnia. Na zakończenie każdej Mszy św. zachęcamy do pozostania na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

2. Jutro wyruszy Piesza Pielgrzymka Wojskowa z Warszawy na Jasną Górę, w której będzie uczestniczyła grupa żołnierzy z Akademii Wojsk Lądowych. Wspierajmy duchowo naszych wojskowych pielgrzymów.

3. We wtorek będziemy obchodzić święto Przemienienia Pańskiego, a w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.

4. Dziś parafialny Caritas zbiera ofiary do puszek na pomoc dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3 sierpnia 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 Sierpnia 2019 została wyłączona