XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 Lipca 2019

1. Dzisiaj przeżywamy I niedzielę lipca. Na zakończenie każdej Mszy św. zapraszamy na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

2. W czwartek 11 lipca będziemy obchodzić święto św. Benedykta, opata – patrona Europy. Módlmy się przez jego wstawiennictwo o Boże błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców naszego kontynentu oraz o wierność chrześcijańskim korzeniom.

3. Dziś wolontariusze parafialnego Caritas zbierają do puszek ofiary na pomoc dla rodzin w trudnych warunkach materialnych oraz dla dzieci wyjeżdżających na kolonie.

4. Wszystkim przebywającym na wakacjach życzymy dobrego wypoczynku oraz bezpiecznego podróżowania.

5 lipca 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 Lipca 2019 została wyłączona