XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 Czerwca 2019

1. Dzisiaj przypada Dzień Ojca. Módlmy się za wszystkich ojców – dla żyjących prośmy o obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wypraszajmy wieczny pokój w królestwie Bożym.

2. W czerwcu codziennie po Mszy św. wieczornej o godz.18.00 w naszym kościele celebrujemy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy.

3. W poniedziałek 24 czerwca będziemy obchodzić uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Mszę św. w intencji mieszkańców Wrocławia w dniu patrona miasta będzie sprawował Metropolita Wrocławski Abp Józef Kupny w Archikatedrze Wrocławskiej o godz. 18.30.

4. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będziemy wynagradzać Bożemu Sercu za wszystkie nasze grzechy, słabości i zaniedbania. Ze względu na uroczystość, tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W sobotę 29 czerwca będziemy przeżywać uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

6. Zakończył się rok szkolny i katechetyczne. W związku z tym od dzisiejszej niedzieli do końca sierpnia nie będzie niedzielnych Mszy św. dla Rodzin z dziećmi. O godz. 10 będą zwykłe Msze św. niedzielne. Wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom, katechetom i wychowawcom życzymy szczęśliwych oraz bezpiecznych wakacji.

7. Decyzją biskupów dzisiaj we wszystkich kościołach i kaplicach w Polsce, po każdej Mszy Świętej zostanie odśpiewana suplikacja „Święty Boże, Święty Mocny…”. Będzie to ekspiacja za świętokradztwa i profanacje.

22 czerwca 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 Czerwca 2019 została wyłączona