NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 16 Czerwca 2019

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

2. W czerwcu codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 w naszym kościele celebrujemy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy.

3. W najbliższą środę zakończy się rok szkolny i katechetyczne. W związku z tym od przyszłej niedzieli do końca sierpnia nie będzie niedzielnych Mszy św. dla Rodzin z dziećmi. O godz. 10 będą zwykłe Msze św. niedzielne. Już teraz wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom, katechetom i wychowawcom życzymy szczęśliwych oraz bezpiecznych wakacji.

4. W czwartek, w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, będziemy oddawać cześć i uwielbienie Jezusowi obecnemu pod postaciami eucharystycznymi. W tym dniu Msze św. będą sprawowane w porządku niedzielnym. Miejska procesja do czterech ołtarzy wyruszy spod Archikatedry Wrocławskiej ok. godz. 10.00 po Mszy św., a zakończy się pod naszą Bazyliką. Po procesji zapraszamy do udziału we Mszy św. o godz. 12.00. W związku z uroczystościami Bożego Ciała w czwartek i w piątek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

5. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Ojca. Tego dnia módlmy się za wszystkich ojców – dla żyjących prośmy o obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wypraszajmy wieczny pokój w królestwie Bożym.

14 czerwca 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 16 Czerwca 2019 została wyłączona