menu close menu

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 2 Czerwca 2019

1. Dziś przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to również XII Święto Dziękczynienia. Po każdej Mszy św. ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć dzieło powstawania Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne: „Bóg zapłać!”, a wolontariuszom Parafialnego Caritas dziękujemy za przeprowadzenie zbiórki.

2. W czerwcu codziennie po Mszy św. wieczornej o godz.18.00 w naszym kościele celebrujemy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy.

3. W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca W pierwszy piątek w godzinach porannych odwiedzimy naszych chorych.

4. Uczestnicząc w Nowennie, która jest odmawiana podczas wieczornego nabożeństwa czerwcowego po Mszy św. o godz. 18.00 oczekujemy na zesłanie Ducha Świętego. Warto też pamiętać, że przyszła niedziela kończy okres Wielkanocy i że to ostatni moment, aby zadośćuczynić przykazaniu kościelnemu nakazującemu spowiedź i Komunię św. wielkanocną.

31 maja 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 2 Czerwca 2019 została wyłączona

Comments are closed.